Україна, м. Дніпро 
вул. Робоча 87
Телефон: (066) 738 9865
Email: ddmsh_6@i.ua

Дніпровська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Дніпровська дитяча музична школа №6
імені В. І. Скуратовського

Навчання

Дитяча  музична школа №6 імені В. І. Скуратовського один з найбільш відомих та  престижних навчальних закладів Дніпропетровської області.

Наша репутація як музичної школи, надає професійне навчання, яке визнано як в Дніпрі, так і далеко за його межами. У першому міському конкурсі «Сузір’я муз Дніпропетровська» музична школа отримала диплом переможця в номінації «Краща школа естетичного виховання».

За 58 років існування школи більше 2000 дітей отримали початкову музичну освіту. Доля багатьох з них пов'язана з музикою. Серед випускників школи - лауреати  Міжнародних конкурсів, солісти оркестрів країн СНД  та Європи, викладачі та керівники навчальних закладів культури.

Ціль навчання в музичній школі- створення умов для розвитку творчих,інтелектуальних здібностей учнів, підтримка талановитих та обдарованих дітей, надання можливостей реалізувати свої здібності на рівні міста, області, країни.

В музичній школі для дітей створені чудові програми естетичного розвитку. З ними працюють досвідчені викладачі, які володіють сучасними методиками та які виховали не одне покоління професионалів та любителів музики. Учні школи  виступають в кращих концертних залах міста Дніпропетровська, гастролюють по Україні та  за її межами.

 Структура ДМШ №6 включає 6 відділень по спеціальностям:

 1. фортепіано;

 2. струнні інструменти (скрипка, віолончель);

 3. духові та  ударні інструменти (флейта, кларнет, труба, тромбон, туба, ударні інструменти);

 4. народні інструменті( баян, акордеон, домра, гитара)

 5. музично- теоретичний (теорія музики, сольфеджіо, музична література,  історія мистецтв, ритміка);

 6. підготовче відділення для всіх спеціальностей (діти 5-6 років)

Крім навчання  по 14 спеціальностям, можливі також факультативні заняття вокалом. Учні школи відвідують  три оркестра, хори, ансамблі по різним направленням, музичний театр.

 В Дитячій музичній школі №6 імені В. І. Скуратовського поєднанні 2 рівня навчання: професійний та загальноестетичний.

Загальна тривалість повного курса навчання становить 8 років та 6 років в залежності від віку. По закінченню 8-го (6-го) класу учні отримують свідоцтво державного зразка. Прийом у школу здійснюється по результатам конкурсного відбору.

Контакти

Телефон: (066) 738 9865
Email: ddmsh_6@i.ua

АДРЕСА

вулиця Робоча, 87
Дніпро, Дніпропетровська обл.
Україна

Графік роботи

пн-пт: 08:00–21:00
сб: 08:00–19:00
нд: 08:00–19:00