Україна, м. Дніпро 
вул. Робоча 87
Телефон: (066) 738 9865
Email: ddmsh_6@i.ua

Дніпровська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Дніпровська дитяча музична школа №6
імені В. І. Скуратовського

Джаз-оркестр "Little Band"

Jazz Fest 2016

Оркестр складається з декількох груп: група Флейт, саксофонів,  труб, ритм-група (синтезатори, Фортепіано, Бас, Гитара, Барабани).

В джаз- оркестрі грають учні ДДМШ №6 ім. В. І. Скуратовського від 7 до 16 років. Репертуар Оркестра різноманітний - це Поп-музика, Рок, Джаз-рок, Свінг, Ф'южн.

Дружелюбна, життєрадісна, творча атмосфера дозволяє джаз- оркестру "Little Band" виконувати композиції високої складності- світові шедеври джазової музики.

Робота оркестру відзначена  високими нагородами: Лауреат Міждународного Фестивалю "ДЖАЗ НА ДНІПРІ" 2016, Лауреат фестивалю "ДЖАЗ НАД МОРЕМ" 2012, 2015, 2016, 2017 (1-Місце, Приз Глядацьких Симпатій, ГРАН-ПРІ),фестивалю *ДНIПРОВСЬКИ СУРМИ*.

Детальніше...

Естрадно-симфонічний оркестр

simfonyorchestra 1

Естрадно-симфонічний оркестр був створений у 1993 році. Незмінним керівником оркестру є Рожко Микола Федорович – педагог, композитор і аранжувальник.

За час існування оркестру його учасниками були більш ніж 400 учнів музичної школи. На сьогоднішній день у складі оркестру грає 47 учасників віком від 9 до 18 років.

Репертуар колективу досить різноманітний та багатогранний. Складається переважно з творів написаних його керівником, Рожко М.Ф.. Колектив виконує музику різних стилів, особливу увагу приділяють жанру фольк-джазу, що поєднує традиційний український музичний фольклор та сучасну оркестрову музику.

Детальніше...

Оркестр народних інструментів "Пролісок"

folkband1

Колектив був створений в 1996 році викладачем ДДМШ №6 ім. В. І. Скуратовського Андрієм Коритним.

Творче кредо оркестру «Пролісок» - популяризація народних інструментів, зацікавленість до яких  зменшилася за останній час.

Ціль творчої роботи - розвиток дитячого колективного музикування, який формує у дітей навички і прийоми ансамблевої та оркестрової гри, а також музичне виховання учнів, формування, розвиток естетичних поглядів та художнього смаку.

В складі оркестру молоді викладачі, учні  та випускники нашої школи.

Репертуар колектива широкий та різноманітний: тут представлені оригінальні аранжировки класичних творів, обробки українських та російських народних пісень,  популярні естрадні та джазові мелодії.

Детальніше...

Контакти

Телефон: (066) 738 9865
Email: ddmsh_6@i.ua

АДРЕСА

вулиця Робоча, 87
Дніпро, Дніпропетровська обл.
Україна

Графік роботи

пн-пт: 08:00–21:00
сб: 08:00–19:00
нд: 08:00–19:00