Україна, м. Дніпро 
вул. Робоча 87
Телефон: (066) 738 9865
Email: ddmsh_6@i.ua

Дніпровська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Дніпровська дитяча музична школа №6
імені В. І. Скуратовського

Оркестр народних інструментів "Пролісок"

folkband1

Колектив був створений в 1996 році викладачем ДДМШ №6 ім. В. І. Скуратовського Андрієм Коритним.

Творче кредо оркестру «Пролісок» - популяризація народних інструментів, зацікавленість до яких  зменшилася за останній час.

Ціль творчої роботи - розвиток дитячого колективного музикування, який формує у дітей навички і прийоми ансамблевої та оркестрової гри, а також музичне виховання учнів, формування, розвиток естетичних поглядів та художнього смаку.

В складі оркестру молоді викладачі, учні  та випускники нашої школи.

Репертуар колектива широкий та різноманітний: тут представлені оригінальні аранжировки класичних творів, обробки українських та російських народних пісень,  популярні естрадні та джазові мелодії.

Колектив відрізняється високою виконавською майстерністю  та оригінальністю аранжировок. За роки свого існування колектив став переможцем багатьох фестивалів та конкурсів, а саме: лауреатом Міжнародного фестивалю-конкурсу «Відкрита Європа», володарем Гран-прі міського фестивалю «Музична веселка» та  фестивалю української музики ім. А.Штогаренка, володарем Гран-прі Міжнародного фестивалю "Балтійська феєрія",  який проводиться під патронатом мерії Санкт-Петербурга та Міжнародного фонду «Нові імена» В.Співакова.

За останні роки  виступає з сольними програмами у Дніпропетровську, гастролює по області та за її межами (Київ, Запоріжжя, Донецьк, Алушта, Чернівці, Кіровоград, Бердянськ, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Жовті Води, Вільногірск, Маріуполь, Львів, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Одеса).

В серпні 2010 року оркестр був запрошений у Францію організацією FIFU, де на протязі місяця виступав з сольними концертами та став лауреатом Всесвітнього фестивалю фольклорної музики "Музика та танці світу" в м. Конфолан, який проводиться під патронатом ЮНЕСКО. Програма концерту була записана французським радіо «Блю Крез».

В 2012 році оркестр брав участь у святкуванні сорокової річниці побратимства французського міста Ля-Сутерена та німецького міста Фильдерштадт в якості представника України та почестного гостя.

Оркестр "Пролісок" отримав широку популярність серед професионалів та прихильників музики, двічі його сольні концерти були записані обласною студією телебачення.

Керівник оркестру А.П. Коритний був нагороджений пам'ятною медаллю міського голови Дніпропетровська «За заслуги перед містом».

Контакти

Телефон: (066) 738 9865
Email: ddmsh_6@i.ua

АДРЕСА

вулиця Робоча, 87
Дніпро, Дніпропетровська обл.
Україна

Графік роботи

пн-пт: 08:00–21:00
сб: 08:00–19:00
нд: 08:00–19:00