Україна, м. Дніпро 
вул. Робоча 87
Телефон: (066) 738 9865
Email: ddmsh_6@i.ua

Дніпровська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Дніпровська дитяча музична школа №6
імені В. І. Скуратовського

Ансамбль скрипалів "Vivat, music"

vivatmusic

Ансамбль скрипалів «Vivat, music!» (керівник Солтис Наталія Павлівна, концертмейстер Лонгінова Олена Леонідівна) створений в Дитячій музичній школі № 6 ім. В. І. Скуратовського м.Дніпропетровська в 2002 році.

В травні 2011 р. ансамбль скрипалів «Vivat, music!» - Дитяча музична школа №6 ім. В.І. Скуратовського м. Дніпро, завоював Гран-прі у   Лондоні на Міжнародному конкурсі «GB Dance and Music Festival 2011».

Нікого не залишило байдужим позитивне, натхненне виконання юних музикантів. Конкурсна програма була прийнята тривалими оплесками,  а на гала-концерті  відбулося небачене: учасники ансамблю скрипалів «Vivat, music!» удостоїлися права замість регламентованого одного твору виконати три!

Проте це не єдина перемога камерного ансамблю музичної школи №6. Достатньо згадати I місце «Vivat, music!» на Міжнародному музичному конкурсі «Блакитна птаха» в Сімферополі, Гран-прі на конкурсі ім. К. Дитерса в чеському місті  Виднава в 2008 р., конкурсі «Музична веселка» у нашому місті Дніпропетровську та конкурсі «We play together » у Парижі в 2009 р.  В 2010 р. ансамбль скрипалів "Vivat, music!" зайняв I місце в Італії на Міжнародному конкурсі «Citta di Pesaro». Радість перемоги посилилася ще  тим, що «Citta di Pesaro» - конкурс для виконавців без обмеженого  віку та одночасно з нашими юними земляками виступали професійні музиканти, більшість з яких ведуть сольну концертну діяльність.

Кульмінацією творчого шляху колективу став дивовижний концерт в Будинку органної та камерної музики «Чарівні звуки скрипки», в якому діти, приймаючи участь в основному колективі,  виступали також в дуетах, тріо, виконували сольні твори.

Світ музики концертних програм юних музикантів охоплює різні епохи. Твори видатних композиторів від творів Вівальді, Баха, Диттерса, Шопена до сучасних п'єс Свірідова, П'яцоли, шедеврів  художньої  музики Андерсена, Вільямса, Хромушина вражають різноманітним  багатством тем, образів.

Неповторність, унікальність та успішність виступів дітей, які грають  на такому інструменті як скрипка, полягає в майстерності тонко передати характер музичних творів, чистоту та злагодженість  звучання, а головне, в непідробній атмосфері свята.

В 2011 році на першому міському конкурсі «Сузір’я муз Дніпропетровська» ансамбль скрипалів “Vivat music” отримав диплом у номінації «Кращий дитячий музичний колектив» шкіл естетичного виховання нашого міста.

Контакти

Телефон: (066) 738 9865
Email: ddmsh_6@i.ua

АДРЕСА

вулиця Робоча, 87
Дніпро, Дніпропетровська обл.
Україна

Графік роботи

пн-пт: 08:00–21:00
сб: 08:00–19:00
нд: 08:00–19:00